Monfish Cup 2017 – celkové výsledky

Monfish Cup 2017
Sobota Neděle
pořadí jméno stát součet um počet ryb nej ryba součet um2 poče ryb nej ryba4 součet um so+ne
1 Pejchar Jiří čr 17 18 362 12 12 380 29
2 Vančura Ivan čr 15 15 340 19 14 325 34
3 Ungr Vojtěch čr 15 16 620 25 10 370 40
4 Kouba František čr 16 14 390 25 8 394 41
5 Sklenář Karel čr 24 17 385 22 18 330 46
6 Plíva Miloš čr 21 15 351 28 6 378 49
7 Kočí Martin čr 29 13 456 21 9 480 50
8 Tomko Peter ml sk 17 12 437 33 12 337 50
9 Granát Ondřej čr 20 13 350 31 10 335 51
10 Melnar Michal čr 27 15 361 24 9 450 51
11 Brziak Dušan sk 14 17 345 40 7 318 54
12 Slavík Igor čr 15 20 370 40 10 365 55
13 Martinec Patrik čr 28 11 600 30 12 340 58
14 Starýchfojtů Tomáš čr 20 12 344 38 10 365 58
15 Chyba Pavel čr 34 12 350 25 10 550 59
16 Heimlich Roman čr 17 21 360 44 11 530 61
17 Nemčík Zdenko sk 27 13 410 34 13 470 61
18 Šenkýř Miroslav čr 41 5 335 21 12 338 62
19 Červenka  Petr čr 23 14 363 41 6 440 64
20 Starýchfojtů Lukáš čr 26 12 365 38 6 530 64
21 Hosenseidl Miloslav čr 18 15 620 48 7 335 66
22 Roza Luboš čr 26 10 335 40 11 355 66
23 Jůna Petr čr 39 7 580 29 12 770 68
24 Novák Pavel čr 19 18 340 51 8 485 70
25 Sklenář Vojtěch čr 35 10 380 35 6 480 70
26 Gattinger Stanislav sk 14 19 320 57 5 330 71
27 Hroš Anton sk 46 9 440 25 12 410 71
28 Pešek Václav čr 24 10 460 49 6 310 73
29 Závodník Radek čr 26 9 520 47 7 395 73
30 Dvořák Jiří Pol čr 20 14 385 54 4 490 74
31 Vala Jiří čr 25 11 335 50 7 540 75
32 Gajdoš Jozef sk 41 10 320 35 9 550 76
33 Pražák Petr čr 24 17 510 52 9 330 76
34 Augustinsky Lubomir sk 23 17 298 54 5 440 77
35 Bartoň Jiří čr 25 14 400 52 5 330 77
36 Sokolowski David čr 22 12 362 55 6 560 77
37 Huček Petr čr 33 13 520 45 10 331 78
38 Kolář Jan čr 25 21 370 53 7 480 78
39 Staněk Petr čr 19 11 456 59 5 315 78
40 Mikulka Milan čr 44 8 344 35 9 470 79
41 Teluch Roman sk 23 17 320 56 5 335 79
42 Jarolím Roman čr 39 9 360 41 9 610 80
43 Ignácz Imrich sk 32 12 325 49 6 328 81
44 Nikl Michal čr 37 14 335 45 6 360 82
45 Šindelář Vít čr 23 18 330 59 5 500 82
46 Vach Jakub čr 29 9 372 53 8 310 82
47 Řebíček Jiří čr 17 15 470 66 6 318 83
48 Koláček Ondřej čr 37 7 336 47 7 525 84
49 Matějka Partik čr 25 11 620 62 3 305 87
50 Migdal David čr 37 8 342 50 5 318 87
51 Štancl Martin čr 28 12 520 60 5 335 88
52 Hrabec Ing. Jiří čr 46 7 370 44 7 500 90
53 Wittner Jan čr 26 11 400 64 5 302 90
54 Černík Petr čr 34 10 362 57 4 325 91
55 Oťahel Jaromír sk 29 14 492 62 4 560 91
56 Žúbor Peter sk 30 14 470 61 3 320 91
57 Glaesner Tomáš čr 32 10 330 60 4 492 92
58 Šveda Kristian sk 40 12 355 52 5 305 92
59 Valíček Matěj čr 40 9 352 53 6 395 93
60 Hlinčík Daniel čr 37 8 352 57 5 423 94
61 Bureš Jan čr 17 15 500 78 2 256 95
62 Brejtr David čr 31 13 455 65 5 305 96
63 Kudrna Pavel čr 36 9 390 60 5 353 96
64 Daněk Jiří čr 24 13 390 74 3 292 98
65 Pachovský Jan čr 44 6 342 54 5 305 98
66 Kováč Štefan sk 47 8 408 52 10 367 99
67 Rypl Michal čr 26 13 630 75 3 310 101
68 Šulc Vilém čr 28 20 335 73 3 291 101
69 Mikulka Jan čr 36 8 365 68 3 462 104
70 Sobotka Vojtěch čr 36 6 370 69 4 525 105
71 Gračka Radek čr 46 6 670 61 5 530 107
72 Zima Michael čr 31 11 510 76 3 297 107
73 Benko Stanislav sk 48 7 295 60 5 380 108
74 Fejfar Petr čr 46 8 349 62 6 340 108
75 Divácký Aleš čr 45 9 370 64 4 320 109
76 Vozárik Tomáš sk 36 12 460 73 3 290 109
77 Langer Tomáš čr 17 18 340 93 1 270 110
78 Urban Martin čr 27 14 340 84 1 310 111
79 Šnek Jan čr 41 8 336 71 3 540 112
80 Hrabák Marek čr 47 5 360 68 4 310 115
81 Vlk Martin čr 37 14 330 78 4 275 115
82 Fejfar Marek čr 38 10 465 78 3 310 116
83 Stehlík Martin sk 45 7 328 72 3 311 117
84 Brož Karel čr 47 7 415 71 4 470 118
85 Řebíček Petr čr 46 9 334 73 3 312 119
86 Vacek Stanislav čr 27 8 480 92 1 310 119
87 Klíma Petr čr 42 5 510 78 3 490 120
88 Wittner Jan ml čr 31 12 365 90 1 300 121
89 Bauer Tomáš čr 31 9 315 90 1 315 121
90 Hroník Vojtěch čr 45 6 434 76 3 315 121
91 Kuboš Michal sk 30 15 330 91 1 292 121
92 Slavík Teodor čr 48 6 315 74 3 304 122
93 Chmelíček Bernard čr 39 10 315 84 2 313 123
94 Zima Lubomír čr 45 12 322 80 3 295 125
95 Včeliš Jonáš čr 44 6 512 84 2 295 128
96 Štěpánek Martin ml. čr 50 5 308 82 3 292 132
97 Fury Michal čr 48 6 320 88 1 440 136
98 Krobauer Patrik čr 48 13 326 89 1 326 137
99 Babiak Peter sk 40 8 375 100 0 0 140
100 Dvořák Zdeněk čr 44 7 360 100 0 0 144
Rubriky: aktuality, výsledky | Napsat komentář

Monfish Cup 2017 – výsledky neděle

umístění jméno Sloupec1 souč. um. počet ryb nej ryba
1 01 Pejchar Jiří čr 12 12 380
2 73 Vančura Ivan čr 19 14 325
3 85 Šenkýř Miloslav čr 21 12 338
4 28 Kočí Martin čr 21 9 480
5 99 Sklenář Karel čr 22 18 330
6 100 Melnar Michal čr 24 9 450
7 02 Hroš Anton sk 25 12 410
8 31 Chyba Pavel čr 25 10 550
9 59 Ungr Vojtěch čr 25 10 370
10 74 Kouba František čr 25 8 394
11 12 Plíva Miloš čr 28 6 378
12 83 Jůna Petr čr 29 12 770
13 65 Martinec Patrik čr 30 12 340
14 15 Granát Ondřej čr 31 10 335
15 38 Tomko Peter ml sk 33 12 337
16 20 Nemčik Zdenko sk 34 13 470
17 48 Gajdoš Jozef sk 35 9 550
18 17 Mikulka Milan čr 35 9 470
19 68 Sklenář Vojtěch čr 35 6 480
20 75 Starýchfojtů Tomáš čr 38 10 365
21 14 Starýchfojtů Lukáš čr 38 6 530
22 89 Roza Luboš čr 40 11 355
23 97 Slavík Igor čr 40 10 365
24 33 Brziak Dušan sk 40 7 318
25 87 Jarolím Roman čr 41 9 610
26 37 Červenka Petr čr 41 6 440
27 46 Heimlich Roman čr 44 11 530
28 80 Hrabec Jiří čr 44 7 500
29 36 Huček Petr čr 45 10 331
30 09 Nikl Michal čr 45 6 360
31 95 Koláček Ondřej čr 47 7 525
32 57 Závodník Radek čr 47 7 395
33 66 Hosenseidl Miloslav čr 48 7 335
34 45 Ignácz Imrich sk 49 6 328
35 34 Pešek Václav čr 49 6 310
36 54 Vala Jiří čr 50 7 540
37 07 Migdal David čr 50 5 318
38 84 Novák Pavel čr 51 8 485
39 76 Kovač Štefan sk 52 10 367
40 86 Pražák Petr čr 52 9 330
41 77 Bartoň Jiří čr 52 5 330
42 13 Šveda Kristian sk 52 5 305
43 44 Vach Jakub čr 53 8 310
44 08 Kolář Jan čr 53 7 480
45 78 Valíček Matěj čr 53 6 395
46 03 Augustinský Lubomír sk 54 5 440
47 24 Pachovský Jan čr 54 5 305
48 21 Dvořák Jiří poličský čr 54 4 490
49 11 Sokolowski David čr 55 6 560
50 56 Teluch Roman sk 56 5 335
51 39 Hlinčík Daniel čr 57 5 423
52 04 Gattinger Stanislav sk 57 5 330
53 27 Černík Petr čr 57 4 325
54 41 Šindelář Vít čr 59 5 500
55 98 Staněk Petr čr 59 5 315
56 58 Benko Stanislav sk 60 5 380
57 70 Kudrna Pavel čr 60 5 353
58 29 Štancl Martin čr 60 5 335
59 16 Glaesner Tomáš čr 60 4 492
60 43 Gračka Radek čr 61 5 530
61 55 Žúbor Peter sk 61 3 320
62 79 Fejfar Petr čr 62 6 340
63 05 Oťahel Jaromir sk 62 4 560
64 52 Matějka Patrik čr 62 3 305
65 32 Wittner Jan st čr 64 5 302
66 30 Divácký Aleš čr 64 4 320
67 40 Brejtr David čr 65 5 305
68 72 Řebíček Jiří čr 66 6 318
69 92 Hrabák Marek čr 68 4 310
70 18 Mikulka Jan čr 68 3 462
71 35 Sobotka Vojtěch čr 69 4 525
72 63 Brož Karel čr 71 4 470
73 60 Šnek Jan čr 71 3 540
74 69 Stehlík Martin sk 72 3 311
75 23 Řebíček Petr čr 73 3 312
76 96 Šulc Vilém čr 73 3 291
77 42 Vozárik Tomáš sk 73 3 290
78 53 Slavík Teodor čr 74 3 304
79 94 Daněk Jiří čr 74 3 292
80 47 Rypl Michal čr 75 3 310
81 93 Hroník Vojta čr 76 3 315
82 81 Zima Michal čr 76 3 297
83 51 Vlk Martin čr 78 4 275
84 61 Klíma Jiří čr 78 3 490
85 82 Fejfar Marek čr 78 3 310
86 64 Bureš Jan čr 78 2 256
87 22 Zima Lubomir čr 80 3 295
88 71 Štěpánek Martin ml čr 82 3 292
89 50 Chmelíček Bernard čr 84 2 313
90 19 Včeliš Jonáš čr 84 2 295
91 49 Urban Martin čr 84 1 310
92 67 Fury Michal čr 88 1 440
93 91 Krobauer Patrik čr 89 1 326
94 10 Bauer Tomáš čr 90 1 315
95 26 Wittner Jan ml čr 90 1 300
96 88 Kuboš Michael sk 91 1 292
97 06 Vacek Stanislav čr 92 1 310
98 90 Langer Tomáš čr 93 1 270
100 62 Babiak Peter sk 100 0 0
100 25 Dvořák Zdeněk čr 100 0 0
Rubriky: aktuality, výsledky | Napsat komentář

Monfish Cup 2017 – výsledky sobota

Výsledky celkem sobota
pořadí jméno Sloupec2 součet um počet ryb nej ryba
1 Gattinger Stanislav 72 A sk 14 19 320
2 Brziak Dušan 13 B sk 14 17 345
3 Slavík Igor 40 A čr 15 20 370
4 Ungr Vojtěch 5 B čr 15 16 620
5 Vančura Ivan 64 B čr 15 15 340
6 Kouba František 51 B čr 16 14 390
7 Heimlich Roman 48 A čr 17 21 360
8 Pejchar Jiří 50 B čr 17 18 362
9 Langer Tomáš 32 A čr 17 18 340
10 Bureš Jan 72 B čr 17 15 500
11 Řebíček Jiří 35 A čr 17 15 470
12 Tomko Peter ml 52 B sk 17 12 437
13 Hosenseidl Miloslav 28 čr 18 15 620
14 Novák Pavel 30 A čr 19 18 340
15 Staněk Petr 3 B čr 19 11 456
16 Dvořák Jiří Pol 17 B čr 20 14 385
17 Granát Ondřej 5A čr 20 13 350
18 Starýchfojtů Tomáš 47 čr 20 12 344
19 Plíva Miloš 7 A čr 21 15 351
20 Sokolowski David 70 b čr 22 12 362
21 Šindelář Vít 64 A čr 23 18 330
22 Teluch Roman 59 A sk 23 17 320
23 Augustinsky Lubomir 3 sk 23 17 298
24 Červenka  Petr 44 A čr 23 14 363
25 Pražák Petr 61 A čr 24 17 510
26 Sklenář Karel 51 A čr 24 17 385
27 Daněk Jiří 39 B čr 24 13 390
28 Pešek Václav 32 b čr 24 10 460
29 Kolář Jan 43 A čr 25 21 370
30 Bartoň Jiří 50 A čr 25 14 400
31 Matějka Partik 2 A čr 25 11 620
32 Vala Jiří 30 B čr 25 11 335
33 Rypl Michal 45 B čr 26 13 630
34 Starýchfojtů Lukáš 49 A čr 26 12 365
35 Wittner Jan 53 B čr 26 11 400
36 Roza Luboš 49 B čr 26 10 335
37 Závodník Radek 41 B čr 26 9 520
38 Melnar Michal 67 A čr 27 15 361
39 Urban Martin 2 B čr 27 14 340
40 Nemčík Zdenko 25 B sk 27 13 410
41 Vacek Stanislav 20 B čr 27 8 480
42 Šulc Vilém 38 A čr 28 20 335
43 Štancl Martin 46 A čr 28 12 520
44 Martinec Patrik 67 B čr 28 11 600
45 Oťahel Jaromír 56 A sk 29 14 492
46 Kočí Martin 33 A čr 29 13 456
47 Vach Jakub 4 B čr 29 9 372
48 Kuboš Michal 36 A sk 30 15 330
49 Žůbor Peter 42 A sk 30 14 470
50 Brejtr David 04 A čr 31 13 455
51 Wittner Jan ml 36 B čr 31 12 365
52 Zima Michael 29 B čr 31 11 510
53 Bauer Tomáš 11 A čr 31 9 315
54 Ignácz Imrich 66 A sk 32 12 325
55 Glaesner Tomáš 33 B čr 32 10 330
56 Huček Petr 9 B čr 33 13 520
57 Chyba Pavel 26 A čr 34 12 350
58 Černík Petr 15 A čr 34 10 362
59 Sklenář Vojtěch 65 B čr 35 10 380
60 Vozárik Tomáš 54 A sk 36 12 460
61 Kudrna Pavel 27 B čr 36 9 390
62 Mikulka Jan 14 A čr 36 8 365
63 Sobotka Vojtěch 46 B čr 36 6 370
64 Nikl Michal 21 A čr 37 14 335
65 Vlk Martin 71 A čr 37 14 330
66 Hlinčík Daniel 21 B čr 37 8 352
67 Migdal David 66 B čr 37 8 342
68 Koláček Ondřej 71 B čr 37 7 336
69 Fejfar Marek 34 A čr 38 10 465
70 Chmelíček Bernard 6 B čr 39 10 315
71 Jarolím Roman 19 A čr 39 9 360
72 Jůna Petr 22 B čr 39 7 580
73 Šveda Kristian 39 A sk 40 12 355
74 Avdič Leo 47 A sk 40 9 355
75 Valíček Matěj 16 A čr 40 9 352
76 Babiak Peter 59 B sk 40 8 375
77 Gajdoš Jozef 58 A sk 41 10 320
78 Šnek Jan 63 B čr 41 8 336
79 Šenkýř Miroslav 23 B čr 41 5 335
80 Klíma Petr 69 B čr 42 5 510
81 Persch Robert 42 B čr 43 6 520
82 Mikulka Milan 31 B čr 44 8 344
83 Dvořák Zdeněk 14 B čr 44 7 360
84 Včeliš Jonáš 20 A čr 44 6 512
85 Pachovský Jan 40 B čr 44 6 342
86 Zima Lubomír 24 A čr 45 12 322
87 Divácký Aleš 1 A čr 45 9 370
88 Stehlík Martin 9 A sk 45 7 328
89 Hroník Vojtěch 25 A čr 45 6 434
90 Hroš Anton 41 A sk 46 9 440
91 Řebíček Petr 57 A čr 46 9 334
92 Fejfar Petr 48 B čr 46 8 349
93 Hrabec Ing. Jiří  24 B čr 46 7 370
94 Gračka Radek 26 B čr 46 6 670
95 Kováč Štefan 29 A sk 47 8 408
96 Brož Karel 34 B čr 47 7 415
97 Križo Emil 37 A sk 47 7 345
98 Hrabák Marek 16 B čr 47 5 360
99 Krobauer Patrik 45 A čr 48 13 326
100 Benko Stanislav 18 A sk 48 7 295
101 Fury Michal 58 B čr 48 6 320
102 Slavík Teodor 61 B čr 48 6 315
103 Horský Lukáš 68 A sk 49 9 335
104 Benka Andrej 70 A sk 49 8 402
105 Neumaister Karel 12 A čr 49 6 334
106 Štěpánek Martin ml. 18 čr 50 5 308
107 Valuška Viliam 19 B sk 51 6 330
108 Jankovič Jozef 43 B sk 51 6 292
109 Jankův Petr 7 B čr 51 5 318
110 Táborecký Ján 55 A sk 52 9 340
111 Štěpán Dalibor 60 A čr 52 7 350
112 Mrlian Marcel 27 A sk 52 6 495
113 Štancl Roman 8 B čr 52 6 320
114 Sevald Marcel 57 B sk 52 4 335
115 Zoulík Václav 23 A čr 54 8 315
116 Havelka Jiří 6 A čr 54 5 400
117 Devečka Rostislav 62 B sk 54 5 297
118 Matoušek Vladislav 37 B čr 54 3 308
119 Šiška Tomáš 62 A sk 55 9 360
120 Čechová (Dolenská) Eva čr 55 5 340
121 Hrubý Lukáš 17 A čr 55 3 320
122 Mitaľ Ladislav 55 B sk 56 5 309
123 Száko Richard 12 b čr 56 3 318
124 Urban Matouš 44 B čr 57 3 360
125 Pešek Antonín 53 A čr 58 6 385
126 Walczysko Jaroslav 1 B čr 58 4 330
127 Frič Fero 69 A sk 59 5 335
128 Urban Otto 60 B čr 59 5 308
129 Coufal Marek 11 B čr 59 4 320
130 Prokeš Richard 38 B čr 59 2 430
131 Žůbor Miroslav 13 A sk 60 5 485
132 Dulovec Igor 8 A sk 60 3 300
133 Jartymyk Tomáš 56 B čr 61 3 372
134 Grun Martin 22 A čr 61 2 355
135 Škrinár Rastislav 31 A sk 62 3 325
136 Dvořák Jiří 35 B čr 62 1 320
137 Dvorský Václav 65 A čr 63 3 335
138 Galla Viktor 68 B čr 64 2 375
139 Haršány Tomáš 10 A čr 67 2 355
144 blank 54 B čr 72 0 0
144 blank 52 A čr 72 0 0
144 blank 63 A čr 72 0 0
144 blank 10 B čr 72 0 0
144 blank 15 B čr 72 0 0
Rubriky: aktuality, výsledky | Napsat komentář

MC 2017 postup do finále – skupina B

Do finále postupuje prvních 50 závodníků

Výsledky postup B
pořadí2 jméno Sloupec2 součet um pčet ryb nej ryba
1 Brziak Dušan 13 B sk 14 17 345
2 Ungr Vojtěch 5 B čr 15 16 620
3 Vančura Ivan 64 B čr 15 15 340
4 Kouba František 51 B čr 16 14 390
5 Pejchar Jiří 50 B čr 17 18 362
6 Bureš Jan 72 B čr 17 15 500
7 Tomko Peter ml 52 B sk 17 12 437
8 Staněk Petr 3 B čr 19 11 456
9 Dvořák Jiří Pol 17 B čr 20 14 385
10 Starýchfojtů Tomáš 47 čr 20 12 344
11 Sokolowski David 70 b čr 22 12 362
12 Daněk Jiří 39 B čr 24 13 390
13 Pešek Václav 32 b čr 24 10 460
14 Vala Jiří 30 B čr 25 11 335
15 Rypl Michal 45 B čr 26 13 630
16 Wittner Jan 53 B čr 26 11 400
17 Roza Luboš 49 B čr 26 10 335
18 Závodník Radek 41 B čr 26 9 520
19 Urban Martin 2 B čr 27 14 340
20 Nemčík Zdenko 25 B sk 27 13 410
21 Vacek Stanislav 20 B čr 27 8 480
22 Martinec Patrik 67 B čr 28 11 600
23 Vach Jakub 4 B čr 29 9 372
24 Wittner Jan ml 36 B čr 31 12 365
25 Zima Michael 29 B čr 31 11 510
26 Glaesner Tomáš 33 B čr 32 10 330
27 Huček Petr 9 B čr 33 13 520
28 Sklenář Vojtěch 65 B čr 35 10 380
29 Kudrna Pavel 27 B čr 36 9 390
30 Sobotka Vojtěch 46 B čr 36 6 370
31 Hlinčík Daniel 21 B čr 37 8 352
32 Migdal David 66 B čr 37 8 342
33 Koláček Ondřej 71 B čr 37 7 336
34 Chmelíček Bernard 6 B čr 39 10 315
35 Jůna Petr 22 B čr 39 7 580
36 Babiak Peter 59 B sk 40 8 375
37 Šnek Jan 63 B čr 41 8 336
38 Šenkýř Miroslav 23 B čr 41 5 335
39 Klíma Petr 69 B čr 42 5 510
40 Persch Robert 42 B čr 43 6 520
41 Mikulka Milan 31 B čr 44 8 344
42 Dvořák Zdeněk 14 B čr 44 7 360
43 Pachovský Jan 40 B čr 44 6 342
44 Fejfar Petr 48 B čr 46 8 349
45 Hrabec Ing. Jiří  24 B čr 46 7 370
46 Gračka Radek 26 B čr 46 6 670
47 Brož Karel 34 B čr 47 7 415
48 Hrabák Marek 16 B čr 47 5 360
49 Fury Michal 58 B čr 48 6 320
50 Slavík Teodor 61 B čr 48 6 315
51 Štěpánek Martin ml. 18 čr 50 5 308
52 Valuška Viliam 19 B sk 51 6 330
53 Jankovič Jozef 43 B sk 51 6 292
54 Jankův Petr 7 B čr 51 5 318
55 Štancl Roman 8 B čr 52 6 320
56 Sevald Marcel 57 B sk 52 4 335
57 Devečka Rostislav 62 B sk 54 5 297
58 Matoušek Vladislav 37 B čr 54 3 308
59 Čechová (Dolenská) Eva čr 55 5 340
60 Mitaľ Ladislav 55 B sk 56 5 309
61 Száko Richard 12 b čr 56 3 318
62 Urban Matouš 44 B čr 57 3 360
63 Walczysko Jaroslav 1 B čr 58 4 330
64 Urban Otto 60 B čr 59 5 308
65 Coufal Marek 11 B čr 59 4 320
66 Prokeš Richard 38 B čr 59 2 430
67 Jartymyk Tomáš 56 B čr 61 3 372
68 Dvořák Jiří 35 B čr 62 1 320
69 Galla Viktor 68 B čr 64 2 375
Rubriky: aktuality, výsledky | Napsat komentář

MC 2017 postup do finále – skupina A

Do finále postupuje 51. závodník – Krobauer Patrik

51Krobauer Patrik 45 Ačr4813326

Výsledky postup A
umístění jméno Sloupec2 součet um pčet ryb nej ryba
1 Gattinger Stanislav 72 A sk 14 19 320
2 Slavík Igor 40 A čr 15 20 370
3 Heimlich Roman 48 A čr 17 21 360
4 Langer Tomáš 32 A čr 17 18 340
5 Řebíček Jiří 35 A čr 17 15 470
6 Hosenseidl Miloslav 28 čr 18 15 620
7 Novák Pavel 30 A čr 19 18 340
8 Granát Ondřej 5A čr 20 13 350
9 Plíva Miloš 7 A čr 21 15 351
10 Šindelář Vít 64 A čr 23 18 330
11 Teluch Roman 59 A sk 23 17 320
12 Augustinsky Lubomir 3 sk 23 17 298
13 Červenka  Petr 44 A čr 23 14 363
14 Pražák Petr 61 A čr 24 17 510
15 Sklenář Karel 51 A čr 24 17 385
16 Kolář Jan 43 A čr 25 21 370
17 Bartoň Jiří 50 A čr 25 14 400
18 Matějka Partik 2 A čr 25 11 620
19 Starýchfojtů Lukáš 49 A čr 26 12 365
20 Melnar Michal 67 A čr 27 15 361
21 Šulc Vilém 38 A čr 28 20 335
22 Štancl Martin 46 A čr 28 12 520
23 Oťahel Jaromír 56 A sk 29 14 492
24 Kočí Martin 33 A čr 29 13 456
25 Kuboš Michal 36 A sk 30 15 330
26 Žůbor Peter 42 A sk 30 14 470
27 Brejtr David 04 A čr 31 13 455
28 Bauer Tomáš 11 A čr 31 9 315
29 Ignácz Imrich 66 A sk 32 12 325
30 Chyba Pavel 26 A čr 34 12 350
31 Černík Petr 15 A čr 34 10 362
32 Vozárik Tomáš 54 A sk 36 12 460
33 Mikulka Jan 14 A čr 36 8 365
34 Nikl Michal 21 A čr 37 14 335
35 Vlk Martin 71 A čr 37 14 330
36 Fejfar Marek 34 A čr 38 10 465
37 Jarolím Roman 19 A čr 39 9 360
38 Šveda Kristian 39 A sk 40 12 355
39 Avdič Leo 47 A sk 40 9 355
40 Valíček Matěj 16 A čr 40 9 352
41 Gajdoš Jozef 58 A sk 41 10 320
42 Včeliš Jonáš 20 A čr 44 6 512
43 Zima Lubomír 24 A čr 45 12 322
44 Divácký Aleš 1 A čr 45 9 370
45 Stehlík Martin 9 A sk 45 7 328
46 Hroník Vojtěch 25 A čr 45 6 434
47 Hroš Anton 41 A sk 46 9 440
48 Řebíček Petr 57 A čr 46 9 334
49 Kováč Štefan 29 A sk 47 8 408
50 Križo Emil 37 A sk 47 7 345
52 Benko Stanislav 18 A sk 48 7 295
53 Horský Lukáš 68 A sk 49 9 335
54 Benka Andrej 70 A sk 49 8 402
55 Neumaister Karel 12 A čr 49 6 334
56 Táborecký Ján 55 A sk 52 9 340
57 Štěpán Dalibor 60 A čr 52 7 350
58 Mrlian Marcel 27 A sk 52 6
59 Zoulík Václav 23 A čr 54 8 315
60 Havelka Jiří 6 A čr 54 5 400
61 Šiška Tomáš 62 A sk 55 9 360
62 Hrubý Lukáš 17 A čr 55 3 320
63 Pešek Antonín 53 A čr 58 6 385
64 Frič Fero 69 A sk 59 5 335
65 Žůbor Miroslav 13 A sk 60 5 485
66 Dulovec Igor 8 A sk 60 3 300
67 Grun Martin 22 A čr 61 2 355
68 Škrinár Rastislav 31 A sk 62 3 325
69 Dvorský Václav 65 A čr 63 3 335
70 Haršány Tomáš 10 A čr 67 2 355
Rubriky: aktuality, výsledky | Napsat komentář