MC 2017 postup do finále – skupina B

Do finále postupuje prvních 50 závodníků

Výsledky postup B
pořadí2 jméno Sloupec2 součet um pčet ryb nej ryba
1 Brziak Dušan 13 B sk 14 17 345
2 Ungr Vojtěch 5 B čr 15 16 620
3 Vančura Ivan 64 B čr 15 15 340
4 Kouba František 51 B čr 16 14 390
5 Pejchar Jiří 50 B čr 17 18 362
6 Bureš Jan 72 B čr 17 15 500
7 Tomko Peter ml 52 B sk 17 12 437
8 Staněk Petr 3 B čr 19 11 456
9 Dvořák Jiří Pol 17 B čr 20 14 385
10 Starýchfojtů Tomáš 47 čr 20 12 344
11 Sokolowski David 70 b čr 22 12 362
12 Daněk Jiří 39 B čr 24 13 390
13 Pešek Václav 32 b čr 24 10 460
14 Vala Jiří 30 B čr 25 11 335
15 Rypl Michal 45 B čr 26 13 630
16 Wittner Jan 53 B čr 26 11 400
17 Roza Luboš 49 B čr 26 10 335
18 Závodník Radek 41 B čr 26 9 520
19 Urban Martin 2 B čr 27 14 340
20 Nemčík Zdenko 25 B sk 27 13 410
21 Vacek Stanislav 20 B čr 27 8 480
22 Martinec Patrik 67 B čr 28 11 600
23 Vach Jakub 4 B čr 29 9 372
24 Wittner Jan ml 36 B čr 31 12 365
25 Zima Michael 29 B čr 31 11 510
26 Glaesner Tomáš 33 B čr 32 10 330
27 Huček Petr 9 B čr 33 13 520
28 Sklenář Vojtěch 65 B čr 35 10 380
29 Kudrna Pavel 27 B čr 36 9 390
30 Sobotka Vojtěch 46 B čr 36 6 370
31 Hlinčík Daniel 21 B čr 37 8 352
32 Migdal David 66 B čr 37 8 342
33 Koláček Ondřej 71 B čr 37 7 336
34 Chmelíček Bernard 6 B čr 39 10 315
35 Jůna Petr 22 B čr 39 7 580
36 Babiak Peter 59 B sk 40 8 375
37 Šnek Jan 63 B čr 41 8 336
38 Šenkýř Miroslav 23 B čr 41 5 335
39 Klíma Petr 69 B čr 42 5 510
40 Persch Robert 42 B čr 43 6 520
41 Mikulka Milan 31 B čr 44 8 344
42 Dvořák Zdeněk 14 B čr 44 7 360
43 Pachovský Jan 40 B čr 44 6 342
44 Fejfar Petr 48 B čr 46 8 349
45 Hrabec Ing. Jiří  24 B čr 46 7 370
46 Gračka Radek 26 B čr 46 6 670
47 Brož Karel 34 B čr 47 7 415
48 Hrabák Marek 16 B čr 47 5 360
49 Fury Michal 58 B čr 48 6 320
50 Slavík Teodor 61 B čr 48 6 315
51 Štěpánek Martin ml. 18 čr 50 5 308
52 Valuška Viliam 19 B sk 51 6 330
53 Jankovič Jozef 43 B sk 51 6 292
54 Jankův Petr 7 B čr 51 5 318
55 Štancl Roman 8 B čr 52 6 320
56 Sevald Marcel 57 B sk 52 4 335
57 Devečka Rostislav 62 B sk 54 5 297
58 Matoušek Vladislav 37 B čr 54 3 308
59 Čechová (Dolenská) Eva čr 55 5 340
60 Mitaľ Ladislav 55 B sk 56 5 309
61 Száko Richard 12 b čr 56 3 318
62 Urban Matouš 44 B čr 57 3 360
63 Walczysko Jaroslav 1 B čr 58 4 330
64 Urban Otto 60 B čr 59 5 308
65 Coufal Marek 11 B čr 59 4 320
66 Prokeš Richard 38 B čr 59 2 430
67 Jartymyk Tomáš 56 B čr 61 3 372
68 Dvořák Jiří 35 B čr 62 1 320
69 Galla Viktor 68 B čr 64 2 375
Příspěvek byl publikován v rubrice aktuality, výsledky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *